5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@bamoer.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu      

Rozšiřujeme nabídku o zabezpečovací zařízení a alarmy

16.02.2016

Secutron.cz je výrobcem a dodavatelem profesionální speciální techniky, zaměřené především pro zpravodajské služby, policejní sbory, obecní úřady, ministerstva, státní agentury, bezpečnostní agentury či soukromé detektivy.

Mezi první zástupce řady UltraLife se řadí trojice následujících výrobků:

Ovládání systému přes intuitivní smartphone aplikaci

Veškerá nastavení hlavní jednotky alarmu i jednotlivých senzorů můžete provádět pomocí jednoduché aplikace pro smartphone.

Hlavní jednotka alarmu je schopna s vámi komunikovat přes internet na zcela neomezenou vzdálenost, a to buď prostřednictvím připojení na WiFi síť, nebo vložením datové SIM karty.

Jednoduchá instalace bezdrátových senzorů

K hlavní jednotce alarmu je možné připojit až 100 bezdrátových senzorů a čidel. Při montáži se tak zcela obejdete bez dělání jakýchkoliv rozvodů. Senzory jsou napájeny bateriemi, a jejich výdrž se standardně pohybuje mezi 6ti až 8mi měsíci.

S hlavní jednotkou senzory komunikují bezdrátově, a to na vzdálenost až 100 metrů. V naší nabídce najdete celou řadu senzorů. Mezi nejoblíbenější patří například stropní PIR senzor, který díky 360° úhlu záběru pokryje celou místnost, či magnetický senzor na dveře.

Zabezpečovací systém je možné doplnit o IP kamery, které vám v případě aktivace alarmu umožní přes internet zkontrolovat, co se opravdu v objektu stalo. Pomoc při výběru IP kamery můžete najít v článku Jak vybrat kameru pro vzdálené sledování.

Dokonalý přehled ať jste kdekoliv

Hlavní jednotka je připojena k internetu (prostřednictívm SIM karty či WiFi sítě), a proto je s vámi schopna komunikovat na neomezenou vzdálenost. Ať se již vyskytujete v okolí hlídaného objektu, nebo na druhém konci světa, vždy budete okamžitě informováni o jakémkoliv narušení objektu.